İletişim
Adres
Muallimköy Mah. Deniz Cad. 1. Etap Blok No: 143/8
Pzt-Cmt 9:00 - 18:00
Takip Edin

Hakkımızda

Home.Hakkımızda
imgAbout

100.000+

Müşteri Hizmeti

Hakkımızda

Cetvel Yazılım

2023 yılında kurulmuş bir yazılım şirketidir. Özellikle ön muhasebe ve CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) alanlarında uzmanlaşmış bir yazılım geliştiricisiyiz.

Cetvel Yazılım A.Ş., yenilikçi yazılım çözümleri sunmak için yüksek kaliteli ve yenilikçi teknolojileri kullanır. Müşterilerimize ihtiyaçlarına özel çözümler sunmak ve işletme süreçlerini daha verimli hale getirmek için müşteri odaklı bir yaklaşım benimseriz.

Firmamızın amacı, müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun yazılım çözümleri sunarak, onların işlerini kolaylaştırmaktır. Geliştirdiğimiz yazılımlar, işletmelerin süreçlerini daha verimli hale getirerek, zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. Ayrıca, müşteri ilişkileri yönetimi yazılımımız sayesinde, işletmeler müşterileriyle daha iyi bir iletişim kurabilir ve müşteri memnuniyetini artırabilir.

Cetvel Yazılım A.Ş., müşteri odaklı bir yaklaşım benimser ve müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışırız. Amacımız, müşterilerimize en iyi yazılım çözümlerini sunarak, işletmelerinin başarısına katkıda bulunmaktır.

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Answers

Sık Sorulan Sorular

Cetvel Ön Muhasebe Programı

Cetvel Ön Muhasebe Programı Web ve Mobil uygulamaları ile müşterilerinin ön muhasebe ihtiyaçlarını gidermek amacıyla uygulanan Cloud bir yazılımdır. 

Cetvel birden çok firma ile entegre çalışmaktadır.

E-Fatura & E-Arşiv , Sanal Pos işlemleri , Kasa İşlemleri , Banka İşlemleri gibi birçok benzeri modüller ile Ön Muhasebe ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır

Wiradius Abone Yönetim Sistemi

Wiradius Abone Yönetim Sistemi ISS firmalarının abone yönetimi , cihaz yönetimi , saha operasyonları gibi bir çok yönetim alanlarını karşılamak amacıyla Web ve Mobil platformda Cloud olarak çalışan bir yazılımdır.

Ücretlendirme

Ücretlendirme için iletişime geçin.

Uzaktan Destek

Almış olduğunuz yazılım ve hizmet için desteğimiz bulunmaktadır. 

Hizmet sonrası özel olarak iletişim kanalları kullanılmakta ve Ticket sistemi üzerinden destek sağlanmaktadır.

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Entegre Crm Sistemleri

Çözümlerimiz
Ofis

Ünvan : Cetvel Yazılım A.Ş

Vergi : 2061502138

Tel: 0262 600 00 88

Adres: Muallimköy Mah. Deniz Cad. 1. Etap Blok No: 143/8 Bilişim Vadisi Gebze/Kocaeli

Hakkımızda
© 2022 Cetvel Yazılım A.Ş Kvkk Aydınlatma Metni
Scroll to top